- TENDA

Цена
€12 61 / 24 66 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Vendor_url
http://www.tendacn.com/en/product/specification/F3.html
Interface
Ports:1*10/100M auto-negotiation WAN port, 3*10/100M auto-negotiation LAN ports
Antenna: 3x5dBi external undetachable antennas
Button: 1*WPS/RESET
LED: SYS, WiFi, LAN(1-3), WAN, T, WPS.
Frequency
2.4GHz/300Mbps over 2.4GHz band/
Security
WPA Algorithm: AES, TKIP, TKIP&AES
Wireless Access Control: MAC Address Filtering.
Management
DHCP Server: Support
System Tool: Network Time, Sys Upgrade, Backup/Restore, Factory Default, Login Password, Sys Logs, Restart.
Certifications
CE ROHS 3C EAC NOM IC
Standarts
IEEE802.11/b/g/n
Power supply
Power Consumption:1.9W(no load)~3.3W(full-load)
Power Supply: DC 9V 600mA.
Environment
Humidity:Operating Environment:10% ~ 90% RH Non-condensing, Storage Environment:5% ~ 90% RH Non-condensing
Temperature: Operating Environment:0? ~ 40?, Storage Environment:-40?C~70?C.
Dimensions
127.4*90.5*26mm
Warranty
24 Months
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Standarts | IEEE802.11/b/g/n |
| Vendor_url | http://www.tendacn.com/en/product/specification/F3.html |
| Frequency | 2.4GHz/300Mbps over 2.4GHz band/ |
| Certifications | CE ROHS 3C EAC NOM IC |
| Dimensions | 127.4*90.5*26mm |
| Warranty | 24 Months |
| Warranty | 36 Months |
| Security | WPA Algorithm: AES, TKIP, TKIP&AES |
| Security | Wireless Access Control: MAC Address Filtering. |
| Power Supply | Power Consumption:1.9W(no load)~3.3W(full-load) |
| Power Supply | Power Supply: DC 9V 600mA. |
| Interface | Ports:1*10/100M auto-negotiation WAN port, 3*10/100M auto-negotiation LAN ports |
| Interface | Antenna: 3x5dBi external undetachable antennas |
| Interface | Button: 1*WPS/RESET |
| Interface | LED: SYS, WiFi, LAN(1-3), WAN, T, WPS. |
| Management | DHCP Server: Support |
| Management | System Tool: Network Time, Sys Upgrade, Backup/Restore, Factory Default, Login Password, Sys Logs, Restart. |
| Environment | Humidity:Operating Environment:10% ~ 90% RH Non-condensing, Storage Environment:5% ~ 90% RH Non-condensing |
| Environment | Temperature: Operating Environment:0℃ ~ 40℃, Storage Environment:-40ºC~70ºC. |
| Environment | Temperature: Operating Environment:0? ~ 40?, Storage Environment:-40?C~70?C. |
| Тегло | 0.61кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рутер | Домашен / SOHO |
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Честотни обхвати | Еднообхватен 2.4 GHz |
| Скорост на WAN порт | 100 Mbps |
| LAN портове (count) | 3 |
| Скорост на LAN портове | 100 Mbps |
| Максимална безжична скорост (Mbps) | 300 |
| Антени | Външни фиксирани |
| Брой антени (count) | 3 |
| USB портове (count) | 0 |
| VPN поддръжка | Не |
| Поддръжка на Mesh | Не |
| MU-MIMO | Не |
| PoE поддръжка | Няма |
| SIM слот | Не |
| Тегло | 0.61кг |
TENDA F3 N300 Безжичен рутер – надежден и достъпен
Насладете се на стабилна и бърза безжична връзка за ежедневно сърфиране, стрийминг и онлайн игри с TENDA F3. Този N300 рутер осигурява надеждна безжична производителност и лесна настройка, идеален за дома и малкия офис.
Ключови Предимства
- Стабилна безжична връзка – N300 скорост до 300 Mbps за гладко видео и уеб сърфиране.
- Лесна настройка – Бърз съветник за инсталация ви свързва за минути.
- Множество режими – Поддържа Router, Repeater и WISP режими за гъвкавост.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Честотни обхвати | Еднообхватен 2.4 GHz |
| Максимална безжична скорост | 300 Mbps |
| Скорост на WAN порт | 100 Mbps |
| LAN портове (брой) | 3 |
| Скорост на LAN портове | 100 Mbps |
| Антени | Външни фиксирани |
| Брой антени | 3 |
| VPN поддръжка | Не |
| Поддръжка на Mesh | Не |
| MU-MIMO | Не |
| PoE поддръжка | Няма |
| SIM слот | Не |
Какво има в кутията
- Рутер TENDA F3
- Захранващ адаптер
- Ethernet кабел
- Кратко ръководство за инсталация
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







